Lübeck (Nogomet, Nemčija). Lübeck rezultati v živo, končni rezultati, razporedi
Oglas
Oglas
Oglas
Priljubljene
Naj rezultati
Nogomet
Tenis
Košarka
Hokej
Kolesarstvo
Am. nogomet
Avs. nogomet
Badminton
Bandy
Baseball
Boks
E-športi
Floorball
Futsal
Golf
Hokej
Hokej na travi
Kabaddi
Kolesarstvo
Konjske dirke
Košarka
Kriket
MMA
Moto šport
Namizni tenis
Netball
Nogom. na mivki
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Pesäpallo
Pikado
Rokomet
Rugby
Rugby League
Snooker
Tenis
Vaterpolo
Zimski športi
Oglas
Oglas
Oglas
Nogomet
Nemčija
Lübeck
Stadion:
Stadion Lohmühle
(Lubeck)
Kapaciteta:
17 849
Povzetek
Novice
Rezultati
Razpored
Lestvica
Prestopi
Postava
Loading...
Zadnji rezultati
Pokaži več tekem
Spored
Pokaži več tekem
3. liga
Pokal DFB
Skupno
Vratarji
#
Ime
Leta
MIN
1
Klewin Philipp
30
32
2880
0
1
4
0
35
Stein Yannic
19
3
270
0
0
0
0
Branilci
#
Ime
Leta
MIN
23
Daube Mattis
26
5
154
0
0
0
0
8
Egerer Florian
26
35
2360
0
0
5
0
17
Grupe Tommy
32
20
1401
0
1
2
0
3
Kastenhofer Niklas
25
13
1008
1
0
1
0
30
Lohden Jannik
34
28
1993
2
0
6
1
27
Reddemann Soren-Kurt
27
30
2184
1
0
6
0
37
Sternberg Janek
31
26
1936
0
0
11
1
Vezisti
#
Ime
Leta
MIN
34
Adou Emanuel
22
6
42
0
0
1
0
31
Boland Mirko
37
31
2477
2
1
10
1
11
Drinkuth Felix
29
6
171
1
0
0
0
25
Gozusirin Tarik
22
31
2143
4
6
3
0
5
Herzog Aaron
26
5
280
1
0
1
0
20
Taffertshofer Ulrich
32
32
2254
0
1
7
1
13
Thiel Marvin
29
18
704
0
1
5
0
Napadalci
#
Ime
Leta
MIN
14
Akono Cyrill
24
27
1350
3
0
4
0
16
Beleme Pingdwinde
23
12
626
2
1
0
0
39
Breier Pascal
32
17
889
2
0
1
0
29
Facklam Mats
27
17
614
3
0
0
0
10
Farrona-Pulido Manuel
31
30
1167
1
1
6
0
7
Hauptmann Marius
24
31
2325
1
2
3
0
44
Lehnfeld Mika
18
1
28
1
1
0
0
33
Schneider Jan-Marc
30
29
1494
2
3
3
0
22
Sommer Leon
23
31
2227
0
2
3
1
41
Varol Yasin
20
1
8
0
0
0
0
21
Velasco Robin
21
31
1770
5
1
4
0
43
Westphal Jannik
19
2
88
0
0
0
0
Trener
#
Ime
Leta
Martens Jens
68
Reinhardt Bastian
48
Vratarji
#
Ime
Leta
MIN
1
Klewin Philipp
30
1
90
0
0
0
0
Branilci
#
Ime
Leta
MIN
23
Daube Mattis
26
1
22
0
0
0
0
8
Egerer Florian
26
1
22
0
0
0
0
17
Grupe Tommy
32
1
90
0
0
0
0
30
Lohden Jannik
34
1
90
0
0
0
0
Vezisti
#
Ime
Leta
MIN
31
Boland Mirko
37
1
90
0
0
0
0
25
Gozusirin Tarik
22
1
80
1
0
0
0
20
Taffertshofer Ulrich
32
1
69
0
0
0
0
13
Thiel Marvin
29
1
15
0
0
0
0
Napadalci
#
Ime
Leta
MIN
29
Facklam Mats
27
1
69
0
0
0
0
10
Farrona-Pulido Manuel
31
1
76
0
0
0
0
33
Schneider Jan-Marc
30
1
11
0
0
0
0
22
Sommer Leon
23
1
90
0
0
0
0
21
Velasco Robin
21
1
69
0
0
0
0
Trener
#
Ime
Leta
Martens Jens
68
Reinhardt Bastian
48
Vratarji
#
Ime
Leta
MIN
28
Didzilatis Gavin
22
0
0
0
0
0
0
1
Klewin Philipp
30
33
2970
0
1
4
0
35
Stein Yannic
19
3
270
0
0
0
0
Branilci
#
Ime
Leta
MIN
23
Daube Mattis
26
6
176
0
0
0
0
8
Egerer Florian
26
36
2382
0
0
5
0
17
Grupe Tommy
32
21
1491
0
1
2
0
3
Kastenhofer Niklas
25
13
1008
1
0
1
0
2
Kolle Robin
23
0
0
0
0
0
0
30
Lohden Jannik
34
29
2083
2
0
6
1
27
Reddemann Soren-Kurt
27
30
2184
1
0
6
0
37
Sternberg Janek
31
26
1936
0
0
11
1
Vezisti
#
Ime
Leta
MIN
34
Adou Emanuel
22
6
42
0
0
1
0
31
Boland Mirko
37
32
2567
2
1
10
1
11
Drinkuth Felix
29
6
171
1
0
0
0
25
Gozusirin Tarik
22
32
2223
5
6
3
0
5
Herzog Aaron
26
5
280
1
0
1
0
20
Taffertshofer Ulrich
32
33
2323
0
1
7
1
13
Thiel Marvin
29
19
719
0
1
5
0
Napadalci
#
Ime
Leta
MIN
14
Akono Cyrill
24
27
1350
3
0
4
0
16
Beleme Pingdwinde
23
12
626
2
1
0
0
39
Breier Pascal
32
17
889
2
0
1
0
29
Facklam Mats
27
18
683
3
0
0
0
10
Farrona-Pulido Manuel
31
31
1243
1
1
6
0
7
Hauptmann Marius
24
31
2325
1
2
3
0
44
Lehnfeld Mika
18
1
28
1
1
0
0
33
Schneider Jan-Marc
30
30
1505
2
3
3
0
22
Sommer Leon
23
32
2317
0
2
3
1
41
Varol Yasin
20
1
8
0
0
0
0
21
Velasco Robin
21
32
1839
5
1
4
0
43
Westphal Jannik
19
2
88
0
0
0
0
Trener
#
Ime
Leta
Martens Jens
68
Reinhardt Bastian
48
Oglas
Oglas