Bola Sepak Amerika, Kanada: skor secara langsung, jadual, kedudukan CFL 2021

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
CFL
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷KANADA: CFL¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷2JM4FEt0¬ZD÷t¬ZE÷O6JMWZDH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/kanada/cfl/¬OAJ÷dzDVfZkD-CzREnhHb.png¬ZX÷09Kanada 006Kanada0010000000001000CFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷hd0jJU1m¬AD÷1628209800¬ADE÷1628209800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Blue Bombers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷bPEufCc2¬WV÷hamilton-tiger-cats¬GRB÷0¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Blue Bombers¬JA÷EekL2412¬WU÷winnipeg-blue-bombers¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷r3Q8XKMc¬AD÷1628299800¬ADE÷1628299800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬JB÷Aqx9I7cH¬WV÷bc-lions¬GRB÷0¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬JA÷GMx5JmrB¬WU÷saskatchewan-roughriders¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷xQ14MfEd¬AD÷1628377200¬ADE÷1628377200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Argonauts¬JB÷jDGDo6R3¬WV÷toronto-argonauts¬GRB÷0¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷MwC9nnCc¬WU÷calgary-stampeders¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷tKqWzfTk¬AD÷1628388000¬ADE÷1628388000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Elks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷xl1vkuYe¬WV÷ottawa-redblacks¬GRB÷0¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Elks¬JA÷rR1zjLIk¬WU÷edmonton-elks¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷f7kVPZJe¬AD÷1628818200¬ADE÷1628818200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷8MvZdKCj¬WU÷calgary-stampeders¬GRA÷0¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬JB÷MPSGL3ki¬WV÷bc-lions¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷YVikjWX0¬AD÷1628901000¬ADE÷1628901000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Blue Bombers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Argonauts¬JB÷juTBZpGI¬WV÷toronto-argonauts¬GRB÷0¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Blue Bombers¬JA÷rFT7zR0C¬WU÷winnipeg-blue-bombers¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷E51nKAns¬AD÷1628982000¬ADE÷1628982000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Elks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Alouettes¬JB÷KYFyehrd¬WV÷montreal-alouettes¬GRB÷0¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Elks¬JA÷jaBXeYSk¬WU÷edmonton-elks¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷MD9KOjvQ¬AD÷1628992800¬ADE÷1628992800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷C8CTdEDq¬WV÷hamilton-tiger-cats¬GRB÷0¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬JA÷fTP11f5S¬WU÷saskatchewan-roughriders¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷YiTP29H6¬AD÷1629424800¬ADE÷1629424800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷z9SerFbj¬WU÷bc-lions¬GRA÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Elks¬JB÷tnTiqeqp¬WV÷edmonton-elks¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷xQPCWvx4¬AD÷1629509400¬ADE÷1629509400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷I9uHGoST¬WU÷calgary-stampeders¬GRA÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Alouettes¬JB÷OntDHRCN¬WV÷montreal-alouettes¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷WOILUI6G¬AD÷1629576000¬ADE÷1629576000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Argonauts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬JB÷6mTXYSsb¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬GRB÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Argonauts¬JA÷CQTTZ8Si¬WU÷toronto-argonauts¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷KpsHmwC2¬AD÷1629586800¬ADE÷1629586800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷S4vWHLlG¬WV÷ottawa-redblacks¬GRB÷0¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬JA÷YsuSI1Z9¬WU÷saskatchewan-roughriders¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷MiYqCDfK¬AD÷1630020600¬ADE÷1630020600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Argonauts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Elks¬JB÷fe8qlpVB¬WV÷edmonton-elks¬GRB÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Argonauts¬JA÷0Y8ukQF5¬WU÷toronto-argonauts¬GRA÷0¬AW÷1¬~AA÷K8i7Fn1C¬AD÷1630107000¬ADE÷1630107000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Alouettes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷CYuFivg1¬WV÷hamilton-tiger-cats¬GRB÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Alouettes¬JA÷IBtBhKwe¬WU÷montreal-alouettes¬GRA÷0¬AW÷1¬~
63
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
CFL secara langsung di Livesport.com. Laman ini adalah mengenai CFL 2021, (Bola Sepak Amerika/Kanada). Sekiranya anda sedang mencari keputusan dari pertandingan lain dengan nama CFL 2021, sila pilih sukan anda di menu atas atau kategori (country) di kiri.
Ikuti CFL 2021 untuk skor secara langsung, keputusan akhir, jadual dan kedudukan! Skor secara langsung di Livesport.com: Di sini, anda akan menjumpai skor secara langsung, keputusan akhir, gol dan penjaring touchdown serta barisan pemain dalam maklumat perlawanan. Dalam pada itu, Livesport.com turut menawarkan statistik secara langsung (down pertama, jumlah/hantaran/larian ela, penalti, penalti ela, turnover, punt dan sejarah mata demi mata perlawanan) dari liga-liga utama bola sepak Amerika. Kedudukan: Livesport.com menawarkan kedudukan CFL 2021 sebagain tuan rumah/pelawat/keseluruhan dan carta prestasi (5 perlawanan terakhir).
Tunjukkan lebih banyak